НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Турецький дитячий хірург проводить у Львові 7 операцій за 2 дні

Турецький дитячий хірург проводить у Львові 7 операцій за 2 дні

Випадки різні за складністю, переважно це пластична хірургія обличчя, утвори голови та шиї, судинні мальформації

444

У Львові перебуває хірург з Туреччини Хакан Агір. Зараз він консультує й оперує пацієнтів у Західноукраїнському дитячому медичному центрі. За два дні він здійснив 40 консультацій і провів 7 оперативних втручань.

Про це повідомили в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

На консультацію до професора з Туреччини мама із сином-підлітком із Закарпаття потрапили вперше. Звернулися з підозрою на рецидив пухлини ділянки шиї масивних розмірів. Допомогти юному пацієнту взялися в Центрі – разом із Хаканом Агіром фахівці виконають біопсію утвору та визначать лікування.

«Залежно від результатів дослідження ми зрозуміємо, який об’єм хірургічного втручання потрібен та його терміновість. Тоді й сплануємо операцію», – сказав професор Хакан Агір мамі пацієнта.

Маленька красуня у кабінет хірурга теж принесла свого улюбленця – рожевого зайчика. Поки тривала консультація, не випускала його з рук. Розповіла, що дуже боялась. Але лікарі були привітні і все минуло якнайкраще.

Загалом 40 консультацій і 7 оперативних втручань лише за два дні перебування у лікарні. Сьомий візит відомого хірурга, як завжди, насичений на складні та рідкісні  випадки.

«Попередньо ми склали графік спільних операцій на цей тиждень – щодня оперуватимемо 4-5 дітей. Випадки різні за складністю. Переважно це пластична хірургія обличчя, утвори голови та шиї, судинні мальформації тощо», – розповів дитячий хірург лікарні Орест Лешневський.

Нагадаємо, що у львівському «Охматдиті» прооперували новонароджену дівчинку із Закарпаття. У черевній порожнині дитини була кіста розміром до 10-ти сантиметрів. Оперували дитину лапароскопічно.

У Львівській лікарні святого Пантелеймона прооперували дворазового чемпіона України та світу з кікбоксингу Юрія Рака. У 41-річного чоловіка, який досі не мав проблем зі серцем, стався раптовий гострий інфаркт міокарда на тренуванні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"