НТА > НОВИНИ > Новини світу > Тихановська прибула із візитом в Сполучені Штати Америки

Тихановська прибула із візитом в Сполучені Штати Америки

148
Тихановська прибула із візитом в Сполучені Штати

Світлана Тихановська, колишній кандидат у президенти Білорусі, прибула до Америки із робочим візитом, щоб зустрітися із представниками Білого Дому та Держдепу, а також послами іноземних держав у Штатах.

Про це вона написала у Twitter.

Згідно із її повідомленням, візит триватиме 5 днів, а обговорюватимуть вони шляхи подолання кризи в Білорусії. Попри це, невідомо чи зустрінеться Тихановська із президентом США Джо Байденом.

Нагадаємо, опозиціонерка з Білорусі Світлана Тихановська зустрічалась з президентом України Володимиром Зеленським. Тихановська зазначила, що зустріч відбулася в Литві. Опозиція Білорусі перебуває на зв’язку з членами українського уряду. Раніше також відбулися перемовини опозиціонерки з керівником Міністерства закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Світлана Тихановська відзначила підтримку з боку України. Із Зеленським вона перетиналась на одному із заходів у Литві. Додамо, що робочий візит Зеленського у Вільнюс розпочався 6 липня.

Крім цього, створена білоруськими програмістами для контролю за чесністю виборів платформа “Голос” заявляє, що Світлана Тихановська виграла вибори в першому турі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі