НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Тисяча за вакцинацію. Програму «єПідтримка» розширили на підлітків

Тисяча за вакцинацію. Програму «єПідтримка» розширили на підлітків

Також збільшили й перелік витрат

162

Уряд розширив дію програми «єПідтримка», яка передбачає виплату по 1 тис. грн вакцинованим від коронавірусу, на підлітків віком 14-18 років. Також збільшили перелік витрат.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, пише «Українська правда».

Зазначимо, що сьогодні, 2 лютого, Кабінет міністрів підтримав розширення програми на підлітків віком 14-18 років.

Відтак, вони зможуть, крім стандартних категорій (книги, спорт, внутрішні подорожі тощо) витратити свою тисячу гривень на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Денис Шмигаль зазначив, що уряд планує незабаром дозволити людям з інвалідністю І та ІІ груп купувати ліки – наразі така можливість є лише у пенсіонерів.

«Українці витратили вже 2,3 млрд грн в межах програми», – зауважив Шмигаль.

Зазначимо, що у 2022 році бюджетом передбачено 3 млрд грн для виплат за програмою «єПідтримка». Торік було передбачено ще 8 млрд грн.

Нагадаємо, що раніше Міністерство освіти та науки пропонувало надати можливість використання коштів з програми «єПідтримка»  для дітей віком 14-18 років, які отримали вакцинацію від Covid-19. Зокрема, щоб вони використовували ці кошти на позашкільну освіту.

Читайте також “В Україні 70 тис дітей щеплені від COVID-19. Як вакцинувати дитину”.

Нагадаємо, що Львівщина стала лідером за кількістю нових хворих на COVID-19 серед усіх областей нашої країни. Ба більше, як показує статистика, вірус часто вражає малечу. Так, у медзакладах Львова фіксують найбільші за час пандемії антирекорди хворих дітей. Наймолодшій – всього дев’ять днів. Детальніше читайте тут. 

Зазначимо, що програма “єПідтримка” про виплату 1000 гривень вакцинованим проти коронавірусу українцям триватиме до 18 грудня 2022 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі