НТА > НОВИНИ > Щоб отримати «тисячу Зеленського», треба подати заявку до 29 грудня

Щоб отримати «тисячу Зеленського», треба подати заявку до 29 грудня

Наступного тижня в додатку «Дія» запустять бета-тестування послуги, за допомогою якої українці зможуть отримати по тисячі гривень за вакцинацію, нарахування грошей розпочнеться з 19-го грудня

362

Для отримання виплати вакцинованим українцям за програмою «Е-Підтримка» ще 2021-го року необхідно подати заявку в системі «Дія» до 29-го грудня.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 9-го грудня.

«Сьогодні ми затвердимо порядок надання відповідних виплат. На першому етапі реалізація програми відбуватиметься з 19-го грудня цього року через додаток «Дія». І вже наступного тижня Міністерство цифрової трансформації запустить бета-тест цієї послуги», – зазначив Шмигаль.

За його словами, для отримання грошей треба буде оформити спеціально розроблені віртуальні картки. Витратити гроші можна буде на квитки в кіно, музеї, на потяги чи літаки тощо.

«Для того, щоб встигнути отримати виплату в першому етапі, треба подати заявку в «Дії» з 19-го до 29-го грудня цього року», – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, що 14 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що кожен, хто отримає два щеплення, отримає від держави тисячу гривень через додаток «Дія».

Верховна Рада 18 листопада підтримала виплати для вакцинованих проти коронавірусу українців. 2-го грудня депутати ухвалили в другому читанні та в цілому зміни до бюджету-2021, які дозволили нарахувати тисячу гривень для вакцинованих українців. Законопроєкт підтримали 253 депутати.

Скористатись нарахованою сумою можна буде протягом 4-ох місяців після дня надходження коштів.

І вже з цього приводу активізувалися шахраї. Вони від імені МОЗ надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер карти. Громадянам нібито хочуть надіслати тисячу гривень за вакцинацію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі