НТА > НОВИНИ > Суспільство > Тисячі одеситів вийшли на Марш єдності

Тисячі одеситів вийшли на Марш єдності

На масову акцію вийшли організації, представники яких багато років не спілкувалися між собою

418

Близько двох тисяч одеситів взяли участь у Марші Єдності – колона пройшла від Соборної площі до Потьомкінських сходів.

Про це повідомила «Радіо Свобода». На завершення акції учасники розгорнули більш ніж стометровий прапор України на сходинках.

За словами одної з організаторок акції Наталі Михайленко, одесити вийшли разом на вулиці, щоб відчути підтримку одне одного та продемонструвати єдність.

«Політичні й інші організації вийшли й об’єдналися, щоб продемонструвати, що ми єдині, що не віддамо Україну нікому. Дуже багато організацій беруть участь – і Національний корпус, і Український інститут національної памʼяті, і багато інших. Ми могли багато років не спілкуватися, але зараз це вже не важливо», – заявила Михайленко.

Такі масові заходи без політичної символіки давно не проводили, зазначив експерт Національного інституту стратегічних досліджень Артем Филипенко, сержант оперативного резерву ДПСУ.

«Зараз є найбільший ризик повномасштабного вторгнення. Війна триває 8 років і, на жаль, можливо, люди вже занадто спокійно до цього ставляться. Але є справжня загроза, і суспільство демонструє, що є вдосталь людей, щоби боронити державу, крім того, це морально підтримує – багато російських інформаційних атак, що посилюють протистояння між людьми», – заявив він.

Колона пройшла центром міста Дерибасівською та Приморським бульваром, вигукуючи «Слава Україні», «Слава Героям Небесної сотні» й інші гасла.

Активну участь в марші взяла білоруська громада Одеси – група білорусів пронесла свій національний прапор та заявила про підтримку України за умов можливого великомасштабного вторгнення.

Також у колоні пройшли військові курсанти, учасники АТО, військові капелани, переселенці та інші. Поліція нарахувала близько двох тисяч учасників маршу.

Нагадаємо, що кампанія «Європейський день солідарності: STAND WITH UKRAINE» на підтримку України тривала цими вихідними у 25-ти містах Європи.

Учора у Львові також відбувся Марш Єдності, маршрут якого пролягав центральними вулицями міста.

Відомі люди з різних країн, європейські міста, країни підтримують Україну в боротьбі проти агресії путінської Росії. Вони висловили свою солідарність та повідомили, що «у війни немає кордонів».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі