НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > У 50+ встали на вейкборд. Як «золоті стажери» підкорювали екстремальний вид спорту

У 50+ встали на вейкборд. Як «золоті стажери» підкорювали екстремальний вид спорту

Щоб підтримати учасників шоу в опануванні нового і дещо екстремального виду спорту на вейкборд встали і ведучі реаліті-шоу Вікторія Хома та Максим Романюк. Свій заїзд обоє присвятили «золотим стажерам» та їхній хоробрості.

385

На завершення шоу «золоті стажери» вирішили підкорити новий для себе вид спорту – вейкбординг та продемонструвати, що вік для для цього не перешкода.

Вейкбординг – це комбінація серфінгу, сноубордингу, скейтбордингу та водних лиж. При занятті пропрацьовуються усі групи м’язів. Спортсмен тримається за фал (спеціальний трос), завдяки чому і відбувається пересування по воді на швидкості.

Допомагати реалізовувати мрію «золотих стажерів» взялися у «Voodoo Wake Park» – першому вейк-парку у Львові.

За словами інструкторів, участь у цьому виді спорту можуть брати від 6 років і до понад 50, однак все залежить від стану здоров’я та бажання людини.

Аби не зашкодити, спочатку чотирьом учасникам інструктор Павло Янчинський проводить тренувальну зарядку. Завдання – розігріти м’язи. Одразу під час тренування один зі стажерів Орест Сирватка вирішує не випробовувати долю та відмовляється від участі в конкурсі.

«На це є особисті причини, але це не важливо. Все одно отримав величезне задоволення, спостерігаючи за колегами. А за всіх чоловіків я командирував (сміється) Юрія», – пояснює своє рішення пан Орест.

Вже опісля розминки інструктор з кожним окремо проводить індивідуальний інструктаж. Наголошує, вейкборд потребує хорошої фізичної підготовки.

«Фал (канат. – ред.) не стараємося тягнути на себе через те, що можна завалитися назад і впасти. На старті коліна варто підтягнути ближче до грудей, опісля, коли ви кажете, що готові – натягується канат. Дошка у вас повинна стояти перпендикулярно. Коли канат починає тягнути ви помалу вирівнюєтеся і виводите наперед ведучу ногу, іншу – назад, на неї потім переносите 80% ваги тіла», – каже він.

Інструктаж пройшли троє учасників: Юрій Микитка, Ольга Шеремета та Іванна Левіцька. Пані Іванна таки теж вирішила відмовитися від участі: «Я просто не вмію добре плавати і тому побоялася. Якщо б я вміла плавати, то залюбки спробувала. Це був азарт, я дивилась на Юрія та Ольгу і кайфувала».

Першим наважується опанувати екстремальний вид спорту найстарший учасник реаліті-шоу Юрій Микитка. Йому 70 років. Перша спроба – чоловік з потугами встає на дошку та їде, але за кілька метрів падає, хоча ентузіазму не втрачає і з таким же азартом встає вдруге, опісля і в третє.

«Трохи переживав, бо боявся, що не справлюся. Але як тільки зробив перший крок, як дитина маленька, то враження таке, що лечу в небо», – зауважив Юрій Микитка.

Пізніше чоловік додав, що наважився встати на вейкборд, бо дуже хотів, щоб ним пишалися діти та найголовніше – онучка.

Другою підкорювала дошку 58-річна Ольга Шеремета. Жінка все життя пропрацювала бухгалтером, а після 50-ти почала активно займатися спортом, зокрема освоїла і балет. Тому була впевнена підкорити вейкборд для неї не буде складно.

«Сьогодні найкращий день мого життя, бо взяла участь у тому, що ще трохи б і не змогла. Тож такою пропозицією я просто не могла не скористатися (опанувати вейкбординг. – ред.)», – зауважила Ольга Шеремета.

На жаль, втриматися бодай кілька метрів жінці так і не вдалося.

Щоб підтримати учасників шоу в опануванні нового і дещо екстремального виду спорту на вейкборд встали і ведучі реаліті-шоу Вікторія Хома та Максим Романюк. Свій заїзд обоє присвятили «золотим стажерам» та їхній хоробрості.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі