НТА > НОВИНИ > Місця > У Бердянську забороняють купатися в Азовському морі

У Бердянську забороняють купатися в Азовському морі

126

За останні тижні на узбережжі Азовського моря значно погіршилась якість води за бактеріологічними показниками, у Бердянську рекомендують не купатися на пляжах.

Таку інформацію оприлюднило головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Згідно з результатами лабораторних досліджень, у пробах морської води виявлена висока концентрація збудників інфекційних захворювань.

Ця ситуація може призвести до непередбачених епідемічних ускладнень, виникненню і розповсюдженню масових інфекційних захворювань серед мешканців Бердянська та відпочивальників.

У четвер, 29-го липня, начальник головного управління Держпродспоживслужби Тимофій Вагіс звернувся до бердянського міського голови Валерія Баранова та голови Запорізької ОДА Олександра Старуха негайно заборонити купання на берегових зонах пляжів «Факел», «Курорти Приазов’я» та пляжу «Дніпро 2000».

Місцевих мешканців та гостей міста проінформували про таку ситуацію.

Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області рекомендує тимчасово утриматися від купання у вказаних місцях.

Нагадаємо, що минулого тижня хвиля потужних злив накривала одне за одним міста України. З наслідками негоди боролися в Одесі. 22-го липня під час кількагодинної зливи загинули дві людини в курортному Бердянську. А у Кирилівці очевидці зафіксували на відео торнадо.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі