НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Берліні знайшли мертвим російського дипломата

У Берліні знайшли мертвим російського дипломата

Тіло виявили перед будівлею посольства Російської Федерації

182

Німецькі правоохоронці виявили тіло російського дипломата на тротуарі перед будівлею посольства в Берліні ще 19-го жовтня, однак про його загибель повідомили лише сьогодні.

Про це повідомив Spiegel. За попередньою інформацією, чоловік випав з верхнього поверху комплексу посольства в районі Мітте в Берліні.

Як свідчать дані офіційних списків дипломатів, мова йде про 35-річного чоловіка, якого акредитували другим секретарем посольства в Берліні з літа 2019-го року.

Місцеві медіа зазначають, що російський дипломат, ймовірно, був замаскованим співробітником внутрішньої секретної служби ФСБ РФ.

Вказано, що тіло дипломата наразі передано до Росії. На запитання про причини смерті російське посольство заявило, що це «нещасний випадок», подробиці якого не можна розголошувати з «етичних міркувань».

Журналісти також додають, що після виявлення дипломата мертвим посольство РФ не дало згоди на розтин тіла. Це пояснили тим, що загиблий мав дипломатичний статус, тож прокурор не зміг провести розслідування смерті.

Нагадаємо, що декілька місяців тому Міністерство закордонних справ Болгарії на своєму офіційному сайті повідомило, що російський дипломат – персона нон грата в їхній країні. Також вимагали пояснень від Кремля щодо вибухів на болгарських збройних складах та отруєнні трьох громадян.

Наприкінці жовтня у США громадян Росії офіційно внесли до категорії Homeless Nationalities («бездомні національності»). Відповідне рішення ухвалив Державний департамент США.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі