НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Білорусь готові виїхати військові ешелони з Росії

У Білорусь готові виїхати військові ешелони з Росії

Для руху російських ешелонів використають три залізничні прикордонні переходи Білорусі

258

Білорусь може готуватися до приймання військових ешелонів із території Росії. Наразі триває активна підготовка залізниці.

Про це повідомила моніторингова група «Беларускі Гаюн» і телеграм-канал «Спільнота залізничників Білорусі».

«Білоруська залізниця готується до прийманняу військових ешелонів із боку Російської Федерації», – сказано в повідомленні.

За інформацією джерел, наразі в Білорусі здійснюють такі заходи:

  • перевірка місць завантаження (вивантаження) на залізничних станціях із залученням посадових осіб відділень білоруської залізниці та комендатур служби військових повідомлень російської армії;
  • проведення ремонту вантажно-розвантажувальних платформ (за потреби), а також підготовка автомобільних підходів до вантажно-вивантажувальних місць на станціях;
  • закріплення на залізничних станціях вивантаження маневрових локомотивів;
  • розробка графіків руху військових ешелонів білоруською залізницею (після надання плану військових залізничних перевезень) тощо.

Моніторингова група «Беларускі гаюн» припустила, що всі ці дії можуть вказувати на підготовку до приймання військових ешелонів із Росії.

Вказано, що для руху ешелонів використають три залізничні прикордонні переходи.

До речі, не варто забувати, що в лютому Росія використала саме територію Білорусі для спроби захопити Київ. Білоруський режим дозволив Кремлю окупувати північні області нашої країни.

Нагадаємо, що минулого тижня до Мінська прибули російські найманці приватної військової компанії «Ліга», яких можуть залучити до організації провокацій на українському кордоні.

У вересні в Білорусі відбувалися військові навчання з «відпрацювання бойових дій зі звільнення території, які тимчасово захоплені противником». При цьому до кордону з Україною стягували військову техніку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі