НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Білорусі на аеродром «Зябрівка» стягують техніку. Ймовірно, для масованого ракетного удару по Україні – ЗМІ

У Білорусі на аеродром «Зябрівка» стягують техніку. Ймовірно, для масованого ракетного удару по Україні – ЗМІ

На аеродромі перебувають від 10 до 14 одиниць ЗРК С-400 «Тріумф», 3 РЛС «КАСТА-2Е2» та «48Я6 Підліт», 2 ЗРПК «Панцир»

452

У Білорусі на території аеродрому «Зябрівка» стягують техніку. Ймовірно, для масованого ракетного удару по Україні.

Про це пише білоруська моніторингова група «Беларускі Гаюн».

«Завдяки знімкам із космосу наша команда змогла… скласти актуальний та повний огляд усієї техніки та об’єктів, що знаходяться у Зябрівці на даний момент.

На аеродромі перебувають від 10 до 14 одиниць ЗРК С-400 «Тріумф», 3 РЛС «КАСТА-2Е2» та «48Я6 Підліт», 2 ЗРПК «Панцир».

Також там розташовано склад боєприпасів з мінімумом 15-60 ракетами для ЗРК С-300/400.

Група вказує, що літаки Іл-76 ВКС РФ підвозять ракети для С-400 до аеропорту «Гомель», звідки їх везуть до Зябрівки», – йдеться у повідомленні.

Аналітики також припускають, що в цьому районі «йде підготовка до масованого ракетного удару по території України найближчими тижнями».

«Про це говорить і те, що з моменту останнього масованого обстрілу – 28 липня – з території Білорусі по Україні не випустили жодної ракети…

Крім цього, там (в Зябрівці – ред.) дислокується велика кількість машин різного військового значення, інженерна техніка, окопи, намети. Нам також відомо, що на околицях аеродрому знаходяться танки Т-72 та ОТРК «Іскандер», які не видно на знімку», – повідомляє «Беларускі Гаюн».

Як повідомили у Генштабі, на Волинському та Поліському напрямках підрозділи Збройних сил Республіки Білорусь виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях. Тривають заходи перевірки бойової готовності збройних сил Білорусі. Орієнтовно це продовжиться до 20 серпня цього року. Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору Республіки Білорусь.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі