НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Білорусі накопичують усе більше військ. Чи є загроза для України

У Білорусі накопичують усе більше військ. Чи є загроза для України

У випадку зростання воєнної загрози передбачена допомога додаткових сил і засобів, якими посилить Генштаб ЗСУ

281

У Білорусі триває накопичення союзного угрупування військ, проте наразі загрози повторного наступу немає.

Про це повідомили в командуванні Об’єднаних сил Збройних сил України.

«Зараз ситуація у Північній операційній зоні є контрольованою. Але на території Білорусі триває накопичення союзного угрупування військ», – сказав командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

При цьому українські військові постійно відстежують ситуацію та готують сили до адекватного реагування.

Наєв наголосив, що наразі загрози з боку Білорусі ще немає. До того ж, робота, яку проводять українські бійці, має підвищити стійкість нашої оборони й адекватність нашого реагування на зростання цієї загрози.

За його словами, у випадку зростання воєнної загрози, в залежності від її кількісного і якісного складу, передбачена допомога додаткових сил і засобів, якими посилить Генштаб Збройних сил України.

Нагадаємо, що інформація про ймовірний наступ Білорусі поширюється навмисно. Такі фейки вигідні для Росії, яка намагається таким чином налякати українців.

Розгорнувши війська на території Білорусі в листопаді 2022-го року, Кремль намагається посилити російський навчальний потенціал і провести інформаційну операцію, націлену на Захід.

Українські військові завдали за добу більше 30-ти ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки загарбників. Натомість противник не припиняє атакувати об’єкти цивільної інфраструктури. На Авдіївському та Бахмутському напрямках триває наступ росіян, а також переміщення особового складу та військової техніки для комплектування підрозділів, що зазнали втрат. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі