НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Білорусі заявили про готовність розмістити в країні ядерну зброю

У Білорусі заявили про готовність розмістити в країні ядерну зброю

480

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що країна готова розмістити ядерну зброю у разі загрози з боку НАТО.

Про це повідомляє БЕЛТА.

 “Те, про що заявив президент Олександр Лукашенко, що ми розглядаємо можливість розміщення на території Білорусі ядерного озброєння – це одна з можливих відповідей на майбутні можливі дії з боку Північноатлантичного альянсу на території Польщі”, – заявив міністр.

Макей зазначив, що війська НАТО наблизилися до білоруських кордонів, а військова діяльність та кількість військових навчань альянсу значно зросли.

Міністр заявив, що Північноатлантичний альянс також створює певний плацдарм проти Росії на території України.

“Ми бачимо, що чисельність військовослужбовців США та НАТО, які перебувають на території України, зростає”, – заявив він.

За словами Макея, те, що відбувається в Україні, використовується керівництвом НАТО для нарощування сил в регіоні.

Нагадаємо, Росія продовжує нарощувати війська біля українських кордонів, попри те, що під час відеоконференції 7-го грудня президент США Джо Байден закликав президента Росії Володимира Путіна до деескалації конфлікту. Росія зупиняє та змінює графік комерційних авіаційних і залізничних рейсів задля перевезень особового складу та російської військової техніки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі