НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Боях під Волновахою загинув лікар з Тернопільщини Андрій Місяць

У Боях під Волновахою загинув лікар з Тернопільщини Андрій Місяць

Він віддав життя за Україну рятуючи життя ближнього

531

У боях під Волновахою, що на Донеччині, вчора, 28 лютого, смертю Героя загинув свободівець, колишній директор КНП «Гусятинська комунальна районна лікарня» Андрій Місяць.

Про це повідомив секретарю Львівської міськради Маркіяну Лопачак у телеграмі.

Також адміністрація КНП «Гусятинська КЛ» Гусятинської повідомляє, що Андрій Васильович користувався заслуженим авторитетом і повагою серед колег, був людиною доброзичливою та щирою, кваліфікованим фахівцем та хорошим другом. Саме таким він залишиться у спогадах тих, хто знав його та працював поруч із ним

«Він віддав життя за Україну рятуючи життя ближнього… Справжній Герой, який мужньо захищав нашу Батьківщину…»,  – йдеться у повідомленні.

Вічна пам‘ять і слава Герою! Ми переможемо у цій війні!

Непоправимих втрат під час війни зазнала Львівщина: на війні загинув студент географічного факультету Львівського національного університету Андрій Боровець; також  у бою під Києвом загинув 21-річний воїні із Сокільник, що на Львівщині.

Віддали життя за незалежність України двоє жінок: у боях за Київ загинула член ВО “Свобода” Ірина Цвіла; також у боях за Україну загинула перша українська жінка-пілот, талановитий винищувач Наталія Пераков.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі