НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Британії на 3D-принтері вперше надрукували протез ока

У Британії на 3D-принтері вперше надрукували протез ока

156

40-річний інженер, який проживає в Лондоні, став першою людиною у світі, якій встановили надрукований на 3D-принтері протез око. Такий протез виглядає дуже реалістично, а процес по його виготовленню займає куди менше часу, ніж звичайна технологія виробництва.

Про перший протез ока, надрукований на 3D-принтері, повідомляє офтальмологічний госпіталь Moorfields Eye Hospital.

Унікальний протез ока чоловікові встановили 25 листопада. Інженер став першою людиною, якій пощастило отримати такий протез, надрукований на 3D-принтері.

Протез вийшов максимально реалістичним, на відміну від акрилового. Завдяки сучасним технологіям фахівці змогли передати навіть глибину зіниці. Чоловік, який отримав протез, невимовно радий такій можливості. Він зізнається, що потребував штучного ока з 20 років, весь цей час він дуже соромився своєї зовнішності.

За словами інженера, він із сумом дивився на себе в дзеркало, але тепер протез подарував йому впевненість у собі. Щасливий пацієнт зазначив, що надруковане на 3D-принтері око виглядає “фантастично”.

На відміну від традиційних методів виготовлення протезів ока, для друку протеза на 3D-принтері необхідно сканування ока замість інвазивного зліпка очниці і достатньо двох тижнів замість шести. Особливо важко робити зліпки дітям. Іноді доводиться навіть використовувати наркоз, бо багато маленьких пацієнтів дуже бояться подібної процедури. Тепер же, за допомогою 3D-друку, навіть діти зможуть отримувати протези очей без жодних проблем.

“Ми натхненні можливостями цього повністю цифрового протеза ока. Ми сподіваємося, що майбутні клінічні випробування нададуть нам надійні докази цінності цієї нової технології, які продемонструють, яку зручність вона дає пацієнтам. Вочевидь, це може скоротити списки очікування”, – сказав професор Мандіп Сагу, офтальмолог-консультант в офтальмологічній лікарні Мурфілдс.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі