НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Британії підтвердили перші випадки зараження новим штамом коронавірусу

У Британії підтвердили перші випадки зараження новим штамом коронавірусу

315

Міністр охорони здоров’я Саджид Джавід заявив, що у Великій Британії підтверджені перші два випадки зараження новим штамом коронавірусу “омікрон”.

Про це повідомляє Sky News.

За словами Джавіда, будуть проводитися перевірки у районах, де виявили перші випадки зараження новою мутацією – в Челмсфорді та Ноттінгемі.

Міністр також зазначив, що дві особи, у яких виявили штам “омікрон” перебувають на ізоляції, проводяться тести їхніх близьких контактів. Джавід додав, що обидва випадки є пов’язані між собою.

З неділі, 28 листопада, Великобританія додає до “червоного” списку ще чотири країни: Анголу, Мозамбік, Малаві та Замбію.

“Якщо будь-хто побував у будь-якій з цих чотирьох країн або будь-якій з інших країн, нещодавно занесених до червоного списку, за останні 10 днів, він повинен самоізолюватися і пройти ПЛР-тести”, – заявив міністр.

Нагадаємо, британський міністр заявив, що новий штам коронавірусу, виявлений у Південній Африці, є найбільш небезпечним з усіх відомих. Зокрема відомо, що новий штам має велику кількість мутацій, деякі з яких викликають занепокоєння.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі