НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Британії вирує потужний шторм зі снігом: є загиблі

У Британії вирує потужний шторм зі снігом: є загиблі

357

У Великій Британії вирує шторм “Арвен”, який приніс з собою сильний вітер, дощ та сніг. В результаті негоди в країні загинуло дві людини.

Про це повідомляє Sky News.

Як зазначається, у місті Анпрім, що в Північній Ірландії, директор школи загинув результаті падіння дерева на його авто. Ще один чоловік загинув у англійському місті Камбрія. На нього впало дерево.

Найсильніше стихія вирує в Шотландії, де без світла опинилися більше 100 000 людей. Проблеми з електропостачанням також у Англії та Північній Ірландії.

Швидкість вітру у деяких районах сягала 157 км на годину. Близько 120 вантажівок застрягли через сніг на трасі на півночі Англії.

У Шотландії через негоду виникли проблеми із залізничним постачанням. В одному з потягів пасажири просиділи у вагонах 17 годин.

Внаслідок шторму було пошкоджено багато будівель по всій Британії, дерева повалено вітром.

“Арвен” є першим масштабним штормом сезону 2021/2022, який почався у вересні. До неділі шторм перейде через Північне море до Європи.

Нагадаємо, шторм у Чорному морі спричинив до того, що в деяких місцях зникли широкі пляжі, а на окремих ділянках сформувалися нові ділянки пляжної зони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі