НТА > НОВИНИ > Новини світу > У британської собаки підтвердили Covid-19

У британської собаки підтвердили Covid-19

Зазначають, що собака заразилася вірусом від власників

107

Головна ветеринарна лікарка Великої Британії Крістін Мідлміс підтвердила, що 3 листопада у домашньої собаки в лабораторії Агентства охорони здоров’я тварин і рослин (APHA) у Вейбріджі був підтверджений позитивний тест на Covid-19.

Про це інформує видання Dogs Today Magazine.

Зазначають, що собака заразилася вірусом від власників і зараз одужує вдома.

Симптоми Covid-19 у домашніх тварин, як правило, легкі, хоча є докази, що в рідкісних випадках вони можуть бути заражені їхніми власниками. Наразі немає доказів того, що домашні тварини можуть передавати вірус людям.

Нагадаємо, що перший відомий випадок у собаки з позитивним тестом на Covid-19 був в Гонконзі. Там у домашнього собаки в лютому 2020 року був «слабопозитивний» тест із «низьким вірусним навантаженням» у мазках з носа та ротової порожнини.

Також минулого року в липні в британського кота виявили позитивний результат. Ветеринари вважають, що кіт, ймовірно, заразився від свого власника, в якого виявили коронавірус. Домашній улюбленець успішно вилікувався за п’ять днів.

Відповідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, фактів зараження людей COVID-19 від собак і кішок поки не виявлено, немає і доказів можливості такого зараження. Однак підтверджена можливість передачі COVID-19 повітряно-крапельним шляхом від однієї кішки до іншої.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі