НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Бучі росіяни вбили українця Навального лише через прізвище

У Бучі росіяни вбили українця Навального лише через прізвище

Ілля Навальний був родом з українського села Залісся, розташованого недалеко від Чорнобиля

447

У Бучі Київської області російські окупанти вбили однофамільця російського опозиціонера Олексія Навального – 60-річного Іллю Івановича Навального. Свідками страти стали місцеві мешканці.

Про це повідомило німецьке видання Bild. Журналісти поспілкувалися з місцевими мешканцями, які стали свідками вбивства Іллі Навального.

На їхню думку, окупанти вбили чоловіка через його прізвище.

Зокрема, Марія розповіла журналістам, що Іллю Навального окупанти застрелили 12-го березня.

«Ми увійшли в наш багатоквартирний будинок і зустріли Іллю, який спускався сходами», – сказала вона.

За її словами, вона попередила чоловіка, щоби він не виходив на вулицю. Однак він не послухав її і вийшов у двір будинку.

«Потім я чула постріли знову і знову», – додала жінка.

Після того, як стрілянина припинилася, Марія вийшла на вулицю. Вона побачила тіло Іллі Навального. Його вбили пострілом у голову, а поруч лежав паспорт чоловіка.

Як уточнюють журналісти, убитий Ілля Навальний був родом з українського села Залісся, розташованого недалеко від Чорнобиля. У цьому ж селі проживав і батько російського опозиціонера Олексія Навального. Крім того, у чоловіків збігається по батькові – Іванович.

Незрозуміло, чи був Ілля Навальний родичем російського опозиціонера. В інтерв’ю Esquire 2020-го року Олексій Навальний згадував, що його батько родом із-під Чорнобиля, і в дитинстві він щоліта проводив у бабусі в селі Залісся.

Нагадаємо, що у 85-ти відсотків убитих у Бучі, чиї тіла вже дістали з братських могил, є кульові поранення, повідомив міський голова Анатолій Федорук. Це свідчить про умисне вбивство, а не випадкову загибель.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі