НТА > НОВИНИ > Новини світу > Бундестаг пропонує, щоб Україна прихистила мігрантів, які штурмують польський кордон

Бундестаг пропонує, щоб Україна прихистила мігрантів, які штурмують польський кордон

У Євросоюзі хочуть домовитися з Україною про прийом біженців на той час, поки триває розгляд їхньої заявки про надання притулку.

715

Соціал-демократи з німецького парламенту висловили побажання, щоби Україна приєдналася до вирішення проблеми біженців на білорусько-польському кордоні. Є пропозиція, аби мігранти чекали в Україні на розгляд їхніх заявок на притулок в ЄС.

Про це повідомила аґенція Deutsche welle. Експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільc Шмід запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі.

Як сказав політик в інтерв’ю німецькій медіакомпанії Deutschlandfunk, з Україною можна було би домовитися про прийом біженців на той час, поки триває розгляд їхньої заявки про надання притулку в ЄС.

«Так ми можемо дати чітко зрозуміти, що не кожен біженець автоматично потрапить у Євросоюз», – сказав Шмід.

Водночас політик, чия фракція є найбільшою в Бундестазі, розкритикував поводження Польщі з мігрантами, які намагаються нелегально потрапити до країни з території Білорусі.

Шмід звернув увагу на повідомлення про незаконні «пушбеки» – витіснення біженців з країни назад до Білорусі без можливості подати заявку на притулок у ЄС. За словами німецького політика, Польща повинна дотримуватися міжнародних норм, зокрема, надавати нужденним базовий гуманітарний захист та право на розгляд заявки на притулок.

Нагадаємо, зранку, 10-го листопада, стало відомо про прорив двох великих груп біженців з території Білорусі до Польщі. Переважну частину цих людей польські сили безпеки повернули до лінії кордону.

Уже впродовж декількох днів сотні нелегальних мігрантів намагаються прорватися через білорусько-польський кордон. Чим це загрожує Україні – в нашому матеріалі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі