НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Чорногорії через погрози перенесли марш на підтримку України – консул

У Чорногорії через погрози перенесли марш на підтримку України – консул

Марш, який був запланований на 19 лютого, перенесли через погрози та попередження про провокації

277

У чорногорській столиці Подгориці перенесли «Марш єднання» на підтримку України через погрози та попередження про провокації.

Про це повідомив консул Посольства України в Чорногорії Михайло Шматов у фейсбуці .

«З метою уникнення провокацій, після консультацій з поліцією Подгориці, з метою забезпечення безпеки всіх учасників маршу, було прийнято рішення щодо перенесення дати заходу, яка буде повідомлена після оформлення відповідних дозвільних документів відповідно до ст.10 Закону Чорногорії «Про публічні зібрання», – зазначив він.

За словами Михайла Шатова, з моменту опублікування інформації щодо проведення маршу підтримки та солідарності з Україною у Чорногорії надійшла велика кількість неприйнятних коментарів та погроз з інформацією щодо можливих провокацій.

Він зазначає, що марш був запланований на 19 лютого.

Як писав  «Балканський оглядач», після оголошення проведення «Маршу єднання» на підтримку України посольство РФ у Чорногорії попросило МЗС країни посилити охорону їхньої будівлі.

«Такий марш вже пройшов в багатьох столицях світу, наразі черга Чорногорії. Ми збираємося о 12 годині дня в парку біля мосту Міленіум і пройдемо центром міста поруч із міністерством закордонних справ, парламентом, адміністрації президента до центральної площі. Чим більше нас буде – тим краще, тому заохочуйте своїх друзів та знайомих, особливо чорногорців до підтримки України. Вітаються прапори, банери, плакати і будь-які прояви патріотичної творчості», – написав консул України Михайло Шматов.

МЗС Росії обурилося через хештег «Росію має бути знищено» у дописі та попросило посилити охорону будівлі посольства через можливі провокації.

Читайте також “Війна не має кордонів. Як мешканці, відомі люди з різних країн підтримують Україну”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі