НТА > НОВИНИ > Війна > У Чорному морі – 9 ворожих кораблів. Скільки «Калібрів» тримає РФ

У Чорному морі – 9 ворожих кораблів. Скільки «Калібрів» тримає РФ

240

Станом на середу, 30 листопада, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 9 ворожих кораблів. Один з них – носій крилатих ракет “Калібр” із загальним залпом у 8 ракет.

Про це повідомляють Військово-морські сили України у Facebook.

За даними ВМС, в Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 9 ворожих кораблів, з них 1 носій крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – 8 ракет. В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні 1 корабель. В Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет “калібр”, загальний залп – 76 ракет.

«За добу, в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 5 суден, з них 1 судно рухалось з протоки Босфор; до Чорного моря – 7 суден, з них 0 суден продовжило рух у напрямку протоки Босфор» – йдеться у повідомленні.

Також у ВМС зазначили, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

Нагадаємо, що раніше Росія заборонила прохід суден, які завантажені за межами країни, через Керченську протоку в Азовське море.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі