НТА > НОВИНИ > Місця > У Чорному морі флот РФ тероризує кораблі, щоб дістати ракети із «Москви»

У Чорному морі флот РФ тероризує кораблі, щоб дістати ракети із «Москви»

560

У Чорному морі росіяни намагаються дістати майно – ракети та документи – зі свого затонулого флагмана «Москва». При цьому тероризують цивільні кораблі.

Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь».

«У Чорноморській операційній зоні корабельне угруповання флоту рашистів із підводними човнами продовжує тероризувати цивільне судноплавство, забезпечувати роботи з підйому майна із затонулого крейсеру й погрожувати нанесенням ракетного удару по всій території України», – йдеться на сторінці ОК у фейсбуці.

Нагадаємо, що німецьке видання Bild  повідомили, що до місця затоплення «Москви» навіть відправили спеціальний рятувальний корабель “Комуна”, кому понад 100 років.

“Росія робить спроби дістати з затонулого крейсера “Москва” протикорабельні та зенітні ракети, якими був оснащений корабель, а також секретні документи та військове обладнання”, –  пише видання.

Флагман Чорноморського флоту РФ крейсер «Москва» 13 квітня підбили двома українськими ракетами «Нептун». Росіяни намагалися відбуксувати його в порт у Криму. Втім крейсер затонув.

За розрахунками видання Defence Express , підбитий українцями флагман ЧФ РФ перебуває в орієнтовних координатах 44°56′ N 31°44′ E, на глибині 50-60 метрів.

Головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко зазначав, що за штатом на російському крейсері «Москва» мають бути дві ядерні боєголовки до крилатих ракет.

За підрахунками після виведення з ладу російського ракетного крейсера «Москва» ударом української ракети «Нептун» сумарний залп крилатих ракет кораблів Чорноморського флоту Росії, що перебувають наразі в Чорному морі, зменшився з 72-ох до 56-ти.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі