НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Чорному морі масово гинуть дельфіни. Еколог побачив у цьому вплив флоту Росії

У Чорному морі масово гинуть дельфіни. Еколог побачив у цьому вплив флоту Росії

За час війни російських варварів проти України вже загинули десятки тисяч дельфінів

361

На території Національного парку «Тузловські лимани» в Одеській області знайшли мертвих дельфінів.

Про це повідомив еколог Іван Русєв. Він розповів, що в Одеській області знайшли п’ятьох загиблих дельфінів – двох білобочок і трьох азовок.

Окрім того, в північній частині Чорного моря виявили тіла ще трьох білобочок. Однак їхні трупи закопані в піску, тому провести лабораторні дослідження неможливо.

Русєв припускає, що тварини, ймовірно, загинули в третій декаді липня, коли російська армія посилила свою присутність в Чорному морі, стягнувши туди свої кораблі та підводні човни.

«У результаті використання гідролокаторів (сонарів) створюються потужні звуки, які негативно впливають на здоров’я тварин: дельфіни потрапляють в зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їхні органи навігації та ехолокації, вони отримують потужну акустичну травму. Таке скажене навантаження чорно-гідролокаторами призвело до чергової загибелі дельфінів», – розповів він.

Також він зазначив, що море викидає на берег близько 5% загиблих тварин, інші ж опиняються на дні моря.

«Вони не доступні для виявлення та підрахунку з берега, тому ми вважаємо, що за час війни російських варварів проти України вже загинули десятки тисяч дельфінів», – додав еколог.

Раніше різні джерела інформації повідомляли, що в Маріуполі, який окупували російські війська, зафіксували мор дельфінів, що може свідчити про хвороби в морі.

Нагадаємо, причиною масової гибелі дельфінів фахівці називали гучні вибухи, які руйнують тонку навігаційну систему морських ссавців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі