НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі. Оновлено (15:35)

Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі. Оновлено (15:35)

388

Від учора і до обіду 15 січня у Чорному морі перебували п’ять ракетоносіїв. Щоправда, якою кількістю крилатих ракет вони оснащені, не відомо. Ближче до вечора у море вийшов ще один човен – носій “Калібрів”.

Про це повідомили у ВМС  ЗСУ та в ОК “Південь”.

«У Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 11 ворожих кораблів, серед яких 5 носіїв крилатих ракет “Калібр”. Дані щодо кількості ракет уточнюються», – повідомляли у першій половині дня ВМС.

За оновленими даними від ОК “Південь”, у другій половині дня ворог збільшив корабельне угруповання в Чорному морі до 16 одиниць, серед яких 6 ракетоносіїв, при чому один – підводний.

Кількість “Калібрів” на них може сягати 44 одиниці, але з урахуванням витрачених напередодні ракет  – наразі це близько трьох десятків.

В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні 2 корабля. У Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – 72 ракети.

Зазначимо, як повідомила  речниця пресцентру Cил оборони півдня Наталія Гуменюк, під час удару 14 січня Росія використала лише половину крилатих ракет, які були на озброєнні у човнів у Чорному морі.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі