НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > У центрі Львова два дні рятували кошеня. Приїхали рятувальники і поліція

У центрі Львова два дні рятували кошеня. Приїхали рятувальники і поліція

360

У самому центрі Львова провели спеціальну операцію щодо порятунку кошеняти, яке опинилося на висоті десяти метрів між дахом і горищем другого поверху без їжі та води у 30 градусну спеку. До порятунку довелося долучати навіть працівників ДСНС.

А почалася історія із допису у соцмережах небайдужої львів’янки. Тваринка, що втрапила у халепу, голосно нявчала, всі спроби місцевих мешканців дістати її виявилися марними. Тож вони зверталися і в поліцію, і в комунальні служби. Усе тривало два дні. Врешті кошеня зняли з будинку рятувальники із допомогою драбини.

«Дякую всім вам, хто допомагав поширювати інформацію про котика і вирішити цю ситуацію, – написала у тематичній групі у Facebook небайдужа громадянкаKarina Saliahon. – Після цього на другий день вдалося врятувати котика».

Вона попросила поради в інших учасників групи, що можна давати їсти кошеняті, яке було голодним упродовж декількох днів, і запевнила, що врятовану тваринку повезуть на огляд до ветеринара.

Зараз кошеня перебуває вдома у Карини і сподівається, що для нього знайдуться люблячі господарі.

“Поки що кошеня я забрала собі додому, але подалі буду шукати притулку для нього, бо я навчаюся в іншій країні і не зможу подалі за ним доглядати”, – написала дівчина.

Нагадаємо, що 8-го серпня у світі відзначають міжнародний день кота.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі