НТА > НОВИНИ > У додатку “Дія” змінилися правила завантаження COVID-сертифікату

У додатку “Дія” змінилися правила завантаження COVID-сертифікату

1357

В уряді спростили процес додавання ковід-сертифіката до документів у додатку “Дія”. Тепер користувачу не потрібно крутити головою.

Про це написав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

Для того, щоб завантажити сертифікат про проходження вакцинації не потрібен електронний підпис, зокрема, і Дія.Підпис, який потребував підтвердження особи за допомогою серії фото. Цей процес часто видавав інформацію про помилку, тож його вирішили забрати.

Відтепер, електронний документ про вакцинацію від коронавірусу буде з’являтися автоматично в “Дії”, якщо надати на це згоду.

“Створення сертифікату без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його. Відтепер українцям не потрібно мати е-підпис для того, щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і у застосунку Дія – достатньо буде авторизації через BankID чи Mobile ID” , – повідомили  Мінцифрі.

Для отримання сертифікату про вакцинацію, має бути ID-картка чи біометричний закордонний паспорт. В іншому випадку, це можна зробити на порталі.

Щоб згенерувати сертифікат у застосунку потрібно авторизуватися, натиснути “Послуги” та обрати пункт “COVID-сертифікати” – “Отримати сертифікат”. Після цього поставити галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у “Дію”.

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Таран анонсував надання на порталі “Дія” електронних послуг (сервісів) громадянам щодо виконання ними військового обов’язку. Реалізація проекту так званого “електронного центру комплектування та соціальної підтримки” (Е-ТЦК) у “Дії” запланована протягом 2022-2023 років.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"