НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Фінляндії політика відправили у відставку через висловлювання про Україну

У Фінляндії політика відправили у відставку через висловлювання про Україну

Тепер уже колишній голова комітету фінського парламенту із закордонних справ вважає, що Україна не може стати членом НАТО

225

Депутат парламенту Фінляндії Міка Ніїкко подав у відставку з посади голови комітету парламенту із закордонних справ через скандальну заяву про Україну.

Про це повідомив Yle. Нещодавно політик у своєму твітері опублікував пост, у якому оцінив перспективи України вступити до НАТО.

Він, зокрема, звернувся до президента Франції Еммануеля Макрона, який цього тижня відвідував і Київ, і Москву, написавши, що йому варто було би прямо сказати, що Україна не може стати членом НАТО.

Така заява викликала скандал у країні, оскільки вона суперечить зовнішньополітичній лінії Фінляндії. Ця скандинавська держава визнає право будь-яких країн самостійно приймати рішення такого роду.

Згодом депутат видалив скандальний твіт і додав, що не вірить у перспективи вступу України до НАТО.

«Я не обдумав свою відповідь у твітері. Не хотів коментувати те, чи може Україна подавати заяву на членство в НАТО. Україна, природно, має повне право самостійно приймати рішення в галузі політики безпеки. Я, звичайно, підтримую суверенітет України», – заявив він.

Нагадаємо, що вчора невідомі розмалювали проросійськими графіті пекарню Future Bakery в канадському Торонто. Власник закладу – активіст української громади Борис Вжесневський. Він постійно висловлював підтримку Україні щодо агресії з боку Росії.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі