НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Генштабі пояснили, чому варто замовчувати успіхи ЗСУ у війні проти Росії

У Генштабі пояснили, чому варто замовчувати успіхи ЗСУ у війні проти Росії

Збройним силам України потрібно, щоби під час військової операції була інформаційна тиша

582

Українців просять не писати про звільнені села чи міста до оприлюднення цієї інформації Міністерством оборони або Збройними силами України.

Відповідне звернення в дописі у фейсбуці зробила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Чому? Тому що ворог після ваших публікацій розпочинає їх знову атакувати. Ворог чутливий до публічності. Після перемоги поясню причини. Коли Збройні сили України надійно закріпляться на рубежі – від вас ніхто не буде це приховувати. Одразу офіційно повідомлять», – запевнила вона.

За словами Маляр, такі прикрі інциденти вже відбувалися, коли звільняли Київську область.

«Тоді ми офіційно займали стриману позицію, бо командуванню операцією потрібна була тиша щодо просування наших військ уперед», – додала заступниця міністра оборони України.

Маляр наголосила, що все, про що публічно розповідає Генштаб ЗСУ, спрямоване на виконання оборонного задуму.

«Але навіть під моїми відео небайдужі люди та добровольці писали у коментах – «чому ж Маляр замовчує, що таке то село вже наше?». Відповідаю – тому що нашим ЗСУ так потрібно, щоби під час військової операції була інформаційна тиша», – пояснила Ганна Маляр.

Нагадаємо, що російські окупанти на Луганщині хочуть здолати оборону Збройних сил України на Попаснянському напрямку, у Гірській громаді та в Рубіжному. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Від початку повномасштабної війни проти України Росія втратила близько 23 200 своїх військових. Також Збройні сили України й інші Сили оборони знищили 1 008 танків і 190 літаків окупантів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі