НТА > НОВИНИ > Війна > У Генштабі ЗСУ назвали тактичні та стратегічні пріоритети Росії на війну в Україні

У Генштабі ЗСУ назвали тактичні та стратегічні пріоритети Росії на війну в Україні

Росіянам уже понад три місяці не вдається досягнути цілей своєї так званою операції

537

Стратегічна мета президента Росії Володимира Путіна залишається без змін – це знищення України як держави. Передбачається концентрація зусиль на окремих ключових напрямках, зокрема, на сході та півдні України.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу 2-го червня.

Підготовка збройних сил Білорусі, регулярні обстріли прикордонних районів Чернігівської та Сумської областей з території Росії та розхитування ситуації в Придністровʼї є загальним задумом, спрямованим на сковування наших військ від перегрупування та відправлення на важливіші напрямки.

«Противник паралельно з військовими діями буде вживати заходів, спрямованих на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні», – наголосив Олексій Громов.

Найближчим часом, за оцінкою Генштабу, пріоритетом Росії буде:

  • нарощування інтенсивності застосування авіа- та ракетних ударів по цивільних та військових обʼєктах на території всієї України;
  • продовження тотального знищення інфраструктури та мирного населення;
  • у подальшому – оточення та знищення угруповання Обʼєднаних сил, створення стійкого сухопутного коридору з Ростовської області до Криму, далі – до Придністровʼя. Як результат – позбавлення виходу України до Чорного та Азовського морів;
  • виявлення маршрутів логістичного забезпечення та знищення складів із технікою і боєприпасами та зрив постачання техніки від західних партнерів

«Незважаючи на потужні зусилля, противнику вже понад три місяці не вдається досягнути цілей своєї так званою операції. Проте нам не на часі розслаблятися. ЗСУ та інші складові сил оборони роблять усе можливе та неможливе для стримування противника», – наголосив Олексій Громов.

Нагадаємо, що на кордонах із Чернігівською та Сумською областями продовжують фіксувати ворожу техніку. Але цих сил нині точно замало для повторного вторгнення з території Росії на нашу країну.

У Київській області з водосховища підняли підбитий російський гвинтокрил. Його «приземлили» ще на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі