НТА > НОВИНИ > Війна > У Генштабі ЗСУ оголосили, скільки населених пунктів звільнили у Херсонській області

У Генштабі ЗСУ оголосили, скільки населених пунктів звільнили у Херсонській області

Окупанти за рахунок резервів намагається контратакувати, щоби стримати наступ наших військ і відновити втрачену ситуацію

261

Від початку жовтня українські військові звільнили 29 населених пунктів Херсонської області від окупації. Ворог тим часом намагається контратакувати.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України Олексій Громов під час брифінгу.

«На Херсонському напрямку противник за рахунок резервів намагається контратакувати, щоби стримати наступ наших військ і відновити втрачену ситуацію. З 1-го жовтня 29 населених пунктів ми взяли під контроль», – зазначив Громов.

Нагадаємо, що українські війська продовжують контрнаступальні дії відразу на декількох напрямках. Тим часом росіяни намагаються прорвати оборону Збройних сил України на Донбасі.

У США переконані: Україні потрібно звільнити від окупантів південь України включно з Херсоном до настання холодів, коли будь-яке просування уповільнюється. Деокупація Херсона – це вирішальне випробування. Про це йдеться у матеріалі Financial Times.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі