НТА > НОВИНИ > Війна > У Генштабі ЗСУ розповіли, скільки силовиків Білорусі готові воювати проти України

У Генштабі ЗСУ розповіли, скільки силовиків Білорусі готові воювати проти України

328

Близько 10-15 тисяч білоруських силовиків готові воювати проти України за російські кошти.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов  під час брифінгу.

“Близько 10-15 тисяч особового складу силових структур республіки Білорусь готові взяти участь у так званій спеціальній військовій операції Російської Федерації. Насамперед через привабливість високого грошового забезпечення”, – каже Громов.

За його словами, готовність збройних сил Білорусі вести самостійні військові дії оцінюється як низька. Морально-психологічний стан вважається низьким через те, що більшість особового складу відмовляється брати участь у війні РФ проти України.

Також у ЗСУ розповіли, що у межах розгортання спільного угруповання військ РФ і Білорусі на білоруській території продовжують перебувати понад 9000 російських військових і понад 250 одиниць військової техніки. У повітряному просторі Білорусі продовжуються польоті літаків МіГ, які є носіями “Кинджалів”.

Нагадаємо, що за даними Генштабу, на Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі