НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Гвінеї спроба військового перевороту: біля палацу президента чути стрілянину

У Гвінеї спроба військового перевороту: біля палацу президента чути стрілянину

182

У столиці Гвінеї Конакрі сталася спроба державного перевороту: біля президентського палаце чути потужну стрілянину, на вулицях помітили військових і бронетехніку.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, вранці, близько 8:00 за місцевим часом (11:00 за Києвом) було чути стрілянину біля президентського палацу. ЗМІ повідомляють про спробу усунути главу держави Альфу Конде.

Влада країни нічого не коментує, тому інформації про стрілянину мало. Високопосадовець на умовах анонімності розповів ЗМІ, що президент Гвінеї Альфа Конде не постраждав внаслідок стрілянини.

До палацу президента стягнули важку техніку і військових. Повідомляється, що спробу перевороту влаштували елітні частини армії. Військові перекрили єдину трасу і міст, що ведуть до урядового кварталу.

ЗМІ також повідомляють про загибель декількох військових. Водночас, з’явилася інформація, що військові захопили президента країни, що підтверджують фотографії з президентського палацу.

Нагадаємо, львівських активістів підозрюють у спробі держперевороту. Ідеться про громадську організацію «Автономний опір».

https://twitter.com/i/status/1434477729097867265

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі