НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Харкові облили червоною фарбою пам’ятний знак воїнам УПА

У Харкові облили червоною фарбою пам’ятний знак воїнам УПА

Українські патріоти вже відчистили пам’ятник і запевнили, що не дадуть перетворити Харків на російське місто

406

У Харкові облили фарбою пам’ятний знак загиблим воїнам Української повстанської армії. Правоохоронці встановлюють особи невідомих.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції України у Харківській області. Порушники облили монумент воїнам УПА червоною фарбою в Молодіжному парку.

Інформація про інцидент надійшли сьогодні зранку в Харківське районне управління поліції №1.

«Інформація про подію зареєстрована в єдиному обліку заяв та повідомлень №1. Перевірка триває», – сказано в повідомленні.

На фейсбук-сторінці «Український Харків» одразу виступили із заявою з цього приводу, зазначивши, що таким чином проросійські сепаратисти в Харкові активізувалися.

«Напередодні засідання Ради національної безпеки і оборони в Харкові та візиту голови держави вороги України здійснили акт вандалізму та сплюндрували пам’ятний знак воїнам УПА в Молодіжному парку (колишній міський цвинтар)», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що українофобську акцію здійснили з метою принизити українські силові структури та продемонструвати приналежність Харкова до «руского міра». Адже поруч, за півтори сотні метрів, розташований відділ поліції Київського району.

«Проте українські патріоти не дадуть перетворити Харків на російське місто! Пам’ять загиблих захисників України завжди гідно шануватиме в нашому місті!», – наголосили на фейсбук-сторінці.

Тож пам’ятник Українській повстанській Армії у Харкові, над яким здійснили акт вандалізму «проросійські щурі вночі», оперативно відчистили від розлитої на нього червоної фарби.

Цей пам’ятний знак у Молодіжному парку періодично зазнає осквернень. Зокрема, 2018-го року вандали намалювали на пам’ятному камені загиблим воїнам УПА свастику червоного кольору.

Нагадаємо, що в Києві 14-го жовтня, у дату заснування Української повстанської армії, відбувся Марш слави УПА.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі