НТА > НОВИНИ > У Харкові встановлять пам’ятник Кернесу

У Харкові встановлять пам’ятник Кернесу

Монумент поставлять на місці поховання Геннадія Кернеса на харківському міському цвинтарі №2

608

Скульптор Олександр Рідний працює над пам’ятником харківському міському голові 2010-2020-го років Геннадію Кернесу.

Про це повідомив офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету. Мер Харкова Ігор Терехов відвідав майстерню скульптора та зазначив, що монумент передаватиме характер харківського градоначальника.

«Було декілька варіантів, обрати один із них – складне завдання, бо Геннадій Адольфович був багатогранною особистістю, – запевнив Ігор Терехов. – Кожен із проєктів, який ми розглядали, має право на життя. Пам’ятник має бути динамічним, адже суть Геннадія Кернеса – це постійний рух, робота, перетворення. Тому ми обрали той монумент, який відповідає його характеру».

Міський голова Харкова висловив побажання, щоби зобразити Геннадія Кернеса таким, що йде. Спочатку пам’ятник виготовлять у глині, аби, якщо знадобиться, внести корективи.

Нагадаємо, що в грудні 2020-го року помер міський голова Харкова Геннадій Кернес. Життя чоловіка обірвалося на 62-му році життя у німецькій клініці «Шаріте», де він перебував на лікуванні від коронавірусу. Covid-19 дав серйозні ускладнення на організм.

1-го листопада цього року Харківська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів мера Харкова. На посаду претендували 10 кандидатів, зокрема, Ігор Терехов і Михайло Добкін. Терехов набрав 50,66% голосів. Таким чином вибори міського голови Харкова відбулися в один тур.

Кандидат у міські голови Харкова Михайло Добкін змирився зі своєю поразкою на виборах. Однак при цьому назвав їх «цирком», звинувативши свого опонента у використанні адмінресурсу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі