НТА > НОВИНИ > У Харкові виборцям за голосування пропонували iPhone та квитки на футбол

У Харкові виборцям за голосування пропонували iPhone та квитки на футбол

404

У день позачергових виборів міського голови у Харкові виборцям пропонували подарунки за фото біля виборчої дільниці.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Як зазначається, серед подарунків були квитки на футбол, каток, знижки до фітнес-клубу, та інші

“Анонсування цього заходу відбувалося на сайті політичної партії, чий кандидат бере участь у виборах. Офіційно захід організовано міськими молодіжними організаціями”, – повідомили в Громадській мережі.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі виборець повинен зробити селфі на тлі номера виборчої дільниці, в якій він голосував, і показати його в одній зі 9 спеціальних локацій міста.

Крім того, всі учасники конкурсу могли виграти iPhone 13, розіграш якого відбудеться одразу після закриття виборчих дільниць — о 20:10 на головній сцені Парку Горького.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області Микола Зінченко зазначив, що такі заходи проводять для мобілізації виборців та покращення явки.

“Однак назвати такі технології доброчесними — важко. Адже інформацію поширюють ресурси, пов’язані з конкретним кандидатом та політичною партією, що висунула цього кандидата”, – додав він.

Нагадаємо, у неділю, 31 жовтня, в Харкові завершилися позачергові вибори мера міста. Згідно з результатами опитувань екзит-полу, перемогу здобув Ігор Терехов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі