НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Херсоні окупанти планують у покинутих квартирах розмістити російських військових – розвідка

У Херсоні окупанти планують у покинутих квартирах розмістити російських військових – розвідка

Від голів ОСББ мікрорайонів «Таврійський» та «Житлоселище» вимагаються списки покинутих квартир

347

Окупанти в Херсоні шукають списки покинутих квартир – планують розміщувати своїх військових.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України у телеграмі.

Зазначають, що в окупованому Херсоні рашисти намагаються навести «російський порядок», спрямований на підтримання окупаційного режиму.

«Від голів ОСББ мікрорайонів «Таврійський» та «Житлоселище» вимагаються списки порожніх квартир. В них планується розміщення російських військовослужбовців та співробітників спецслужб. Також збільшується кількість блокпостів та пересувних патрулів», – йдеться в повідомленні.

Жителів переконують, що просування з боку ЗСУС в напрямку Херсону не буде. А отже, потрібно прийняти дану реальність і працювати під керівництвом «нової влади».

Повідомляється, що нещодавно в Херсон прибув так званий «голова ДНР» Денис Пушилін.

«Очікується, що його прибуття пов’язане з організацією антиукраїнських провокацій до 9 травня. А також розв’язання питання «зміни статусу» Херсону», – повідомляють у розвідці.

Нагадаємо, що «безсмертний полк» провели в окупованому російськими військами Херсоні. Для цього окупанти зібрали «групку ряжених», яких відзняли на відео для поширення у пропагандистських медіа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі