НТА > НОВИНИ > У ході матчу Другої ліги України з футболу сталася бійка між волівальниками

У ході матчу Другої ліги України з футболу сталася бійка між волівальниками

103

Через бійку між вболівальниками, які вийшли на поле, достроково завершився матч Другої ліги України з футболу між “Сумами” та “Перемогою”.

Про це повідомляє Суспільне.Спорт.

Як зазначається, “Суми” перед матчем перебували на останньому місці турнірної таблиці групи Б Другої ліги, набравши п’ять очок в 13 матчах. У разі перемоги у 15-му турі команда мала шанс випередити “Кристал” і піднятися на 14 місце.

Команда була близька того, щоб завершити матч в нічию з “Перемогою”: 48-й хвилині Артем Пилипенко зрівняв рахунок після того, як господарі матчу програвали 0:1 у першому таймі.

Але вже на 90-й хвилині “Перемога” вирвала три очки у гостьовому матчі, після чого між вболівальниками почалися сутички. У зв’язку з цим, матч припинили.

Як повідомляє видання, після забитого голу на поле вибігли вболівальники та почали битися один з одним. Один з них застосував перцевий балончик в обличчя півзахиснику “Сум” Іллі Зинов’єву, який намагався втрутитися.

Через деякий час до інциденту долучилися представники поліції. Побачивши їх, учасники бійки почали втікати.

Після бійки команди не повернулися на поле гри і у протоколі зазначили, що “Перемога” здобула перемогу з рахунком 2:1.

Нагадаємо, міжнародна федерація футболу опублікувала оновлений рейтинг чоловічих збірних з футболу станом на жовтень 2021-го року.