НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У кафе, кіно та на шопінг. Чи готові львів’яни ходити з ковід-сертифікатами

У кафе, кіно та на шопінг. Чи готові львів’яни ходити з ковід-сертифікатами

2143

Сьогодні, 18 жовтня, у Львові посилюються карантинні обмеження. Вакцинація працівників закладів торгівлі, закладів харчування – обов’язкова.  Прогнозують, що вже незабаром і від відвідувачів вимагатимуть  або сертифікат про вакцинацію, або довідку про негативний ПЛР-тест.

Команда “Прямої мови Львова” запитала львів’ян, чи готові вони відвідувати громадські місця з covid-сертифікатом.

 

“Я згодна. Зараз, поки ще є можливість, відвідувати громадські місця не вакцинуючись – я користуюся цією можливістю. Тому, що поки не довіряю цій вакцині. Поживемо – побачимо.

Та, якщо все ж відвідувати громадські місця без  covid-сертифікату буде заборонено, то  я 100% зроблю щеплення”,  – розповідає львів’янка Аліса.

“Зараз, у таких обставинах – це необхідність. Я не проти вакцинуватися, але я ще в роздумах.

Як з якого боку подивитися на цю ситуацію”, –  каже львів’янин Орест.

“Більшість людей нехтують своїм здоров’ям, забувають про те, що крім них існують інші люди, діти. У хворому стані можуть ходити і по лікарнях, і в магазин, і відвідувати різні заклади…

Я вакцинований  і для мене це нововведення не створюватиме проблеми”, – переконує львів’янин Адам.  

“Це складне питання. Я прихильниця вакцинації, але це, напевне, не зовсім справедливо по ставленню до інших, бо порушуються права людини про свободу. З іншого боку – світ змінюється,  то певне і “закони” треба змінювати.

Я вакцинована, але я не знаю чи поспішала б відвідувати, наприклад, заклад харчування. Це не є щось таке нагальне. Може культурний захід  відвідала б, але заклад харчування – це не місце, куди слід поспішати”, – каже львів’янка Марія.

“Я готова, якщо це буде задля безпеки усіх людей! Чому б і ні? Зараз у Європі навпаки ставляться позитивно до вакцинації.

Якщо у нас більшість людей будуть щеплені і матимуть сертифікат, то це буде лише на краще. Але я ще не вакцинована, бо вагітна”, – розповідає львів’янка Марта. 

“Це було б справедливе рішення. Я вакцинований і мій сертифікат “підтягує” додаток “ДІЯ”. Вважаю, що всі заклади мають працювати тільки у такому режимі. Це не проблема!

Не знаю, чи варто було б запровадити такі обмеження ще раніше, бо кількість вакцинованих була дуже малою, а зараз – приблизно третина Львівщини, як кажуть ЗМІ. Треба починати впроваджувати такі рішення, аби інші щепилися, бо вакцинація – єдиний шлях до одужання”, – переконаний львів’янин Богдан.

Дарина Татарчук

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
2
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі