НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Канаді пекарню українця розмалювали графіті на підтримку Росії

У Канаді пекарню українця розмалювали графіті на підтримку Росії

Випадок у Торонто свідчить про важливість належної боротьби з дезінформаційними кампаніями, які проводить Росія

338

Невідомі розмалювали проросійськими графіті пекарню Future Bakery в канадському Торонто. Власник закладу – активіст української громади Борис Вжесневський. Він постійно висловлював підтримку Україні щодо агресії з боку Росії.

Про це повідомив Global News. Графіті виявили 8-го лютого, коли до пекарні прибула перша партія випічки.

Поліція Торонто повідомила, що прибула на місце події та склала протокол. Наразі триває розслідування обставин злочину.

Біля пекарні висів плакат зі словами «Stand With Ukraine» («Підтримую Україну»). Невідомі обмалювали його словами «Н***й Україну та Канаду», «Невдахи», «Росія – це сила», при цьому слово «Росія» – як англійською, так і російською мовами.

«Це не просто графіті та не просто акт вандалізму. Це спроба залякування. Це злочин на ґрунті ненависті», – розповів Global News Вжесневський, який у минулому був депутатом парламенту Канади від Ліберальної партії.

Він додав, що плакат на підтримку України, можливо, вже не вдасться відмити від графіті. Поблизу не було камер відеоспостереження, але тепер, каже власник Future Bakery, їх встановлять.

Президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій заявила «Укрінформу», що «цей потворний напад свідчить про важливість належної боротьби з дезінформаційними кампаніями, які проводить російська держава, націленими проти Канади, українських канадців та інших представників центральної та східної Європи».

«Конгрес українців Канади давно закликає уряд Канади серйозно поставитися до згубного впливу російських державних дезінформаційних кампаній та ненависті, яку вони поширюють», – додала Хичій.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що Канада відправила до України транспортний літак з військовою допомогою для захисту від можливої російської агресії.

Раніше Канада перемістила 30 відсотків своїх військових інструкторів, які зараз перебувають в Україні, в західні регіони країни. Це пов’язано в тому числі й із загрозою російського вторгнення.

Окрім того, ця дружня нам держава виділила Україні 340 мільйонів доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"