НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Канаді винайшли рослинну вакцину проти Covid-19

У Канаді винайшли рослинну вакцину проти Covid-19

Досліджували вакцину на придатність 10 місяців, наразі очікуватимуть на схвалення препарату до застосування

220

Канадська біофармацевтична компанія Medicago разом із британсько-американським гігантом із виробництва вакцин GlaxoSmithKline (GSK) успішно випробували вакцину рослинного походження проти Covid-19. Наразі винахідники готують документи для схвалення препарату до застосування.

Про це повідомляє CBC.

Винахідники зазначають, що препарат продемонстрував високу ефективність проти інфекції під час клінічних випробувань, тому незабаром його можуть схвалити для використання.

«Загальний показник ефективності вакцини проти всіх досліджених варіантів вірусу становив 71%, а проти інфекцій Covid-19 будь-якого ступеня тяжкості від домінантного дельта-варіанта – 75%», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що вакцина є двокомпонентною, а її дослідження тримало з березня поточного року.

Зазначають, що в разі отримання ліцензії у Канаді препарат стане першою вакциною проти коронавірусу, створений з використанням технології вірусоподібних частинок, а також першою рослинною вакциною, коли-небудь схваленою для використання людьми.

Нагадаємо, що нещодавно американські вчені винайшли жувальну гумку проти коронавірусу, яка здатна знешкоджувати вірусні частинки в роті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі