НТА > НОВИНИ > У Канаді заявили, що збиття літака МАУ – спланований теракт

У Канаді заявили, що збиття літака МАУ – спланований теракт

149
У Канаді заявили, що збиття літака МАУ - теракт

Верховний суд канадської Онтаріо виніс рішення про те, що збиття літака МАУ біля Тегерана було навмисним терористичним актом. Сім’ї загиблих вимагають відшкодування збитків.

Про це пишуть декілька ЗМІ із посиланням на Global News.

Зокрема, зазначається, що збиття Іранською революційною гвардією літака являє в собі всі ознаки тероризму. Суддя Едвард Белобаба стверджує, що ракетні атаки на рейс 752 – умисні і це явна “терористична діяльність”.

Рішення винесли за позовом 4-ох сімей загиблих та прийняли його спираючись на думки експертів, які висунули висновок, що гвардія “знала про рейс, який був цивільним та цілеспрямовано збив літак з метою знищення”.

У судовому процесі Іран не захищався, а фігурантами справи є сам Іран, Революційна гвардія, ЗСІ та верховний керівник Алі Хаменеї.

Нагадаємо, що на рейсі літака “Міжнародних авіаліній України” загинули всі, хто перебував на борті, а це 176 пасажирів. Серед них 55 громадян Канади та 30 постійних мешканців країни.

Раніше телеканал НТА повідомляв, що глава МЗС Ірану Мохаммад Джавад Заріф визнав, що іранські військові від початку вимагали приховувати той факт, що вони збили літак МАУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі