НТА > НОВИНИ > У Карпатах 24-річного львів’янина вкусила змія

У Карпатах 24-річного львів’янина вкусила змія

407

У Карпатах, на горі Говерла, 8 серпня трапився черговий випадок укусу змії. Постраждав 24-річний львів’янин.

Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Плазун вкусив хлопця в палець правої руки.

Після першої медичної допомоги він відмовився від госпіталізації.

Рятувальники закликають жителів Львівщини бути обережними, вирушаючи на природу. Особливо пильними слід бути у місцях, де плазунів можна найчастіше зустріти – у лісі, високій траві, чагарниках тощо.

«Якщо ви зустрілися зі змією, не робіть різких рухів. Плазуни зазвичай не бачать нерухомий об’єкт. Краще завмерти та почекати, доки змія відповзе, або ж спокійно відійти у сторону. Пам’ятайте, що плазуни не нападають першими. Вони проявляють агресію лише у разі небезпеки», – пояснюють рятувальники.

Як уникнути укусу плазуна

Найпоширенішою отруйною змією на Львівщини є гадюка звичайна. Найчастіше її можна зустріти на узліссях, лісових галявинах, лісосмугах, ярах тощо. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежках, камінні та пнях. Тож під час відпочинку на природі, щоб уникнути укусу змії, слід бути надзвичайно обережними. Зокрема потрібно вдягати високе та щільне взуття, яке плазун не зможе прокусити.

Якщо вас таки вкусила змія, необхідно не панікувати, не робити різких рухів – під час приступу паніки вони лише сприяють швидкому поширенню отрути, прикласти холод і прийняти протиалергічний засіб. Потерпілого потрібно якнайшвидше доставити в найближчий медичний заклад.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі