НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Карпатах попереджають про можливі лавини

У Карпатах попереджають про можливі лавини

Захід України накриють снігопади. Транспорт може зупинитись

144

Сьогодні, 3 грудня, у західних областях України прогнозують значний сніг, хуртовини та ожеледицю. У Карпатах попереджають про можливі лавини.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Так, у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях прогнозують значний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини та ожележицю на дорогах. Погодні умови можуть привести до порушення, а місцями і до припинення руху транспорту на дорогах.

У Карпатах – лавинонебезпечно

У Карпатах також обіцяють сильний сніг та хуртовини. Рятувальники попереджають про ІІ рівень небезпечності (помаранчевий).

За даними ДСНС у Закараптській обасті, 3 – 4 грудня на високогiр’ї Закарпатської областi очікується сніголавинна небезпека:

  • в східнiй частині – значна снiголавинна небезпека ( IІI рівень);
  • в західній та центральній частинах – помірна снiголавинна небезпека (IІ рiвень).

Крім того, 3 грудня в західній та центральній частинах високогір’я відкрито лавинонебезпечний сезон. Висота снігу становить 20-45 см.

Також на річці Боржава, біля с. Верхні Ремети (Закарпатська область), очікується підвищення рівня води на 2,0-2,5 м із виходом води на заплаву та початковим затопленням сiльськогосподарських угiдь сiл Зарiччя, Сiльце, Камянське, В.Комяти, М.Комяти і автомобільної дороги Шаланки – В.Ком’яти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі