НТА > НОВИНИ > Місця > У Карпатах надзвичайники врятували травмованого туриста з Чернівців

У Карпатах надзвичайники врятували травмованого туриста з Чернівців

274

Івано-Франківські рятувальники допомогли туристу з Чернівців зійти з гори Хом’як у Карпатах. Чоловік травмував ногу під час спуску.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області у Facebook. Інформація до надвірнянських рятувальників надійшла 26-го вересня о 18:25.

Жінка, яка перебувала у складі туристичної групи, розповіла, що один з мандрівників пошкодив ногу під час сходження з Хом’яка та потребує допомоги рятувальників.

До травмованого чоловіка вирушили ворохтянські надзвичайники.

О 21:20 рятувальники транспортували туриста до підніжжя гори. Звідти він автобусом поїхав додому. Як йдеться у повідомленні, чоловік від госпіталізації відмовився.

Нагадаємо, що 26-річний мешканець Житомира Євгеній Кашпуренко 18-го вересня заблукав у Карпатах під час спуску з гори Піп Іван. Після того, як ситуація для нього здалася вже безнадійною, його виявили прикарпатські рятувальники з Верховини та поста Явірник. За історію свого порятунку він дуже вдячний гірським рятівникам.

Останнім часом у Карпатах частіше фіксують випадки землетрусів. Їх офіційно реєструє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Експерти пояснили NTA, в чому справа.

Українці назвали основні напрямки туристичних подорожей країною. Найпопулярнішими стали мандрівки Карпатами (55%) та морськими курортами півдня (48%).

В осінню пору традиційно збільшується кількість грибників і, відповідно, додається роботи рятувальникам. У Державній службі України з надзвичайних ситуацій постійно наголошують на важливості дотримання правил безпеки перебування в лісі та повторюють головні інструкції щодо цього.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі