НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Карпатах третю добу шукають українців, які заблукали в горах

У Карпатах третю добу шукають українців, які заблукали в горах

374

25 грудня у районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон. Разом із ними були ще четверо українців, які зникли з їхнього поля зору. Станом на сьогодні туристів досі шукають.

Про це на брифінгу розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Так, вранці, 25 грудня, військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон. Затриманими виявились громадяни України, повідомила ДПСУ. За словами туристів, разом із ними було ще четверо чоловіків, проте вони зникли з їх поля зору. Відтак, прикордонники негайно організували спільні з румунськими колегами пошуки, залучивши авіацію по обидва боки кордону.

Українців шукають третю добу

Як розповів Андрій Демченко, пошуки зниклих українців досі тривають.

«Доля цих осіб нам невідома. Про те, що вони загубились, нам стало відомо від інших осіб, які начебто йшли з ними і які були виявлені в горах прикордонниками Румунії. Зараз пошуки, зокрема і силами Державної прикордонної служби, в тому числі із залученням авіації, тривають”, – сказав він.

Нагадаємо, що в Закарпатській області українець намагався незаконно вивезти до Угорщини вертоліт КА-26. Транспорт вилучили на кордоні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі