НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Карпатах заблукали троє туристів. Шукають вже другу добу

У Карпатах заблукали троє туристів. Шукають вже другу добу

Туристи каталися на снігоходах та втратили орієнтир

200

4 грудня увечері туристи в Карпатах каталися на снігоходах та заблукали. Трьох чоловіків шукають майже 30 рятувальників та волонтерів.

Про це передає ДСНС України у телеграмі.

Так, близько шостої вечора 4 грудня троє чоловіків каталися на снігоходах в районі полонини Руна (Тур’є-Реметівської територіальної громади Ужгородського району), втратили орієнтир та заблукали.  Телефонний зв’язок із двома туристами періодично з’являється, тому рятувальники надають їм вказівки та рухаються чоловікам назустріч. Пошуки третього тривають.

“Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 4 гірських пошуково-рятувальних відділення з с. Вишка, м. Ужгород, с. Нижні Ворота та с. Пилипець. Одні обстежують територію в районі полонини Руна Ужгородського району, інші шукають у гірський місцевості поблизу с. Пашківці Жденієвської громади Мукачівського району”, – передає ДСНС.

До пошуків залучили 20 рятувальників та 4 одиниці техніки, а також 6 волонтерів на 2 автівках.

Нагадаємо, що нещодавно 80-річний чоловік цілу ніч блукав у лісі Мукачівського району та згодом самостійно вийшов до села Сусково Закарпатської області.

Також на початку листопада у Карпатах під час сходження з гори Хом’як поблизу села Татарів відстав від батьків 12-річний хлопчик із Маріуполя. Через півтори години рятувальники Ворохтянського пошуково-рятувального відділення знайшли заблукалу дитину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі