НТА > НОВИНИ > Суспільство > Велети у снігу. Як зимуватимуть зубри у Сколівських бескидах

Велети у снігу. Як зимуватимуть зубри у Сколівських бескидах

У Національному парку “Сколівські Бескиди” для зубрів уже закупили корм

214

Цьогоріч зима обіцяє бути сніжкою, тому для звірів у Карпатах стає щораз важче добувати природній корм. Проте у Національному парку “Сколівські Бескиди” зубри до зимівлі готові. Для них уже закупили корм.

Про це повідомляє Національний парк у фейсбуці.

«Прогноз найближчих днів – регулярні опади снігу. Для звірів, особливо зубрів, стає щораз важче добувати природній корм. Але, як ніколи, в нагоді стали закуплені для підгодівлі корми за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища», – повідомляють у національному парку.

Так, цьогоріч закуплено кормів на суму майже 80 тис. грн:

  • буряка – 7500 кг
  • капусти білокачанної – 4000 кг
  • кукурудзи – 3750 кг

Служба охорони Майданського лісництва уже розпочала викладку кормів для зубрів. Наразі у стаді – 37 тварин.

«Тварини охоче підходять і споживають соковиті смаколики», – кажуть у нацпару.

Також зубрам підготували 10 тон сіна в місцях перебування стада, яке тварини поступово споживають. У національному парку запевняють, що при таких умовах зимівля для тварин – не страшна.

Нагадаємо, що у Національному парку “Сколівські Бескиди”, що на Львівщині, фотопастки зафіксували ведмежат, які бавляться у снігу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі