НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Конгресі США збільшили допомогу Україні й обговорили санкції проти «Північного потоку-2»

У Конгресі США збільшили допомогу Україні й обговорили санкції проти «Північного потоку-2»

253

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США 2022-го року зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти «Північного потоку-2».

Про це повідомили на Facebook-сторінці посольства України в США. «Згідно із законопроєктом, загальна сума коштів, які мають виділити на реалізацію програм допомоги Україні за лінією Державного департаменту, Агенції США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм становить не менше 481,5 мільйона доларів, що на 28,5 мільйона доларів більше, ніж цього року», – йдеться в інформації.

Також зазначено, із зазначеного кошторису 125 мільйонів доларів виділять на цілі безпекової допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування», що на 10 мільйонів доларів більше, ніж 2021-го року.

Для набуття чинності законопроєкт має погодити і схвалити Сенат США, а також підписати президент США Джо Байден.

Нагадаємо, що у США сенатори-республіканці виступили проти позиції Джо Байдену стосовно «Північного потоку-2». Група американських сенаторів-республіканців поставила ультиматум адміністрації президента США Джо Байдена через газопровід «Північний потік–2».

Тиждень тому Європейська комісія отримала запит міністерства зовнішніх справ України про проведення термінових консультацій з інфраструктури та енергобезпеки через ситуацію з «Північним потоком-2». Комісія приступила до розгляду ноти.

Так само німецька сторона заявила, що готова провести консультації щодо будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Такі переговори відбудуться за ініціативи України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі