НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > У конкурсі «Євробачення» візьме участь більше країн, ніж минулого року

У конкурсі «Євробачення» візьме участь більше країн, ніж минулого року

122

Наступного «Євробачення», яке відбудеться в травні 2022-го року, знову візьме участь 41 країна. До конкурсу повернулася Вірменія, яка відмовилася від участі 2021-го року, та Чорногорія, яка пропустила два роки.

Про це повідомив офіційний сайт конкурсу.

«Ми так схвильовані, що у нас знову є більше 40 мовників, які позмагаються за легендарний трофей «Євробачення» в Турині у травні наступного року», – сказав виконавчий директор «Євробачення» Мартін Остердал.

Список країн-учасниць «Євробачення-2022» виглядає так: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Бельгія, Кіпр, Чехія, Фінляндія, Франція, Греція, Ісландія, Італія, Латвія, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словенія, Швейцарія, Україна, Австралія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Данія, Естонія, Грузія, Німеччина, Ірландія, Ізраїль, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, Сан-Марино, Іспанія, Швеція, Велика Британія.

Нагадаємо, що міжнародний пісенний конкурс «Євробачення» у 2022 році відбудеться в італійському Турині.

За можливість приймати у себе пісенне свято боролися 11 міст Італії, в тому числі Рим, Мілан, Генуя та Болонья. Місто, яке виграло гонку, організатори оголосили 8-го жовтня.

Відомо, що півфінали «Євробачення-2022» пройдуть 10-го та 12-го травня, а фінал – 14-го травня.

Цього року на «Євробаченні» перемогу здобув італійський рок-гурт «Maneskin». Українці з «Go-A» посіли підсумкове п’яте місце.

Після конкурсу європейські слухачі підняли україномовну пісню «Шум» у всі можливі музичні чарти. Про враження від «Євробачення» та подальші творчі плани розповіла лідерка гурту Катерина Павленко у «Підсумках. Наживо» на телеканалі NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі