НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Кремлі заявили про нову причину, чому Україні не можна вступати до НАТО

У Кремлі заявили про нову причину, чому Україні не можна вступати до НАТО

Глава МЗС РФ Сергій Лавров озвучив нову версію, чому Києву не слід приєднуватись до Північноатлантичного Альянсу – нібито Україна до цього «не готова».

418

Про це повідомляє «УП» з посиланням «Інтерфакс».

У черговій заяві Лавров натякнув, що під час вступу до Альянсу всі країни НАТО стануть на захист України, а це абсолютно не влаштовує Росію.

«Щоразу виходить, що лінія, яку вони (НАТО – УП) повинні обороняти, зсувається все на схід… Зараз вона вже впритул підійшла до України. Цю країну теж хочуть туди затягнути», – заявив Лавров

Лавров додав, що “всім зрозуміло, що Україна не готова і жодного внеску у зміцнення безпеки НАТО не зробить«. Кого саме він мав на увазі під »усіма”, глава МЗС РФ не уточнив.

“Це реально підірве відносини з Російською Федерацією, оскільки стане грубішим порушенням офіційного політичного зобов’язання, яке брали на себе президенти США та інших країн-членів Альянсу. Нехай себе втішають тим, що він є оборонним. Нам від цього не легше. Лінія оборони наблизилася вже впритул”, – додав Лавров.

Зауважимо, що Москва вже не вперше наполягає на тому, що Україна за жодних обставин не повинна вступати до НАТО, оскільки це «підірве відносини РФ та Заходу», і взагалі Україна нібито не готова до членства.

Нагадаємо, нещодавно прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія спостерігає “поступове вторгнення” НАТО в Україну і Москва не може з цим змиритися.

Водночас американський радник із національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Росія готується до проведення спецоперації на Донбасі під чужим прапором для повномасштабного вторгнення в Україну.

За даними американської розвідки, Росія готувалася до проведення спецоперації. Сполучені Штати також мають докази того, що РФ навчила бойовиків на Донбасі веденню бойових дій у міських умовах та використанню вибухових речовин для проведення актів саботажу.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі